| Iftimia_Andrei_1993 a întrebat:

Salut lume! Am o mica nelamurire ...Intru in bara de START dau pe RUN scriu "dxdiag" simi apare un folder sus dau pe DISPLAY bun pana aici stiu cami arata informatii despre calculator
Dar unde scrie "Approx.Total Memory" imi arata "1024.0 MB". Asta inseamna ca asta-i marimea placii mele video? Si daca da de ce nu-mi merge Fac Cry 3(intru in el dar mi se face ecranu negru iar dupa 2-3 sec iese din el si imi apare error-ea cu "Send Don't Send" o stiti voi care eroare sa fie de vina placa video?)
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Dxdiag nu iti arata 100% corect detaliile.Iar problema cu jocul respectiv poate fi de la crack.

| K0sti a răspuns:

Pai tu crezi ca numai memoria conteaza? Mai mult conteaza GPU-ul decat memoria!