| A_5617 a întrebat:

Hei. Anu trecut mi. a placut de un baiat. So-a dat seama ca il plac si incerca sa se dea la mine...si noi eram prieteni buni.si apoi s-a combinat cu o fata. oh go on si m-a deranjat. si acum a inceput el sa se dea la mine, adica m-a intrebat direct daca il mai plac. si i.am zis adevarul, ca nu. l mai plac. straight face Si a inceput sa-mi zica ca ma iubeste, si ca o sa ma faca sa il plac. si ma alinta love struck si cred ca incep sa. l plac din nou, dar nu vreau sa. i spun. Un sfat ceva? [Mentionez ca eu nu sunt convinsa 100% ca zice adevarul]

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

...si tu iar o sa-l placi, si el iarasi o sa se combine cu alta, si asa la nesfarsit. Daca ar fi fost sigur de sentimentele sale, te alegea de prima oara.In locul tau, mi l-as scoate din minte si l-as astepta pe cel care chiar pe mine m-ar cauta; si m-ar gasi! Poate ar trebui sa incepi noul an cu ganduri noi.La multi ani!

4 răspunsuri:
| A_5617 explică:

Si-a *

| Alexysa a răspuns:

Spune-i ca il placi si ai scapat

| ριтιquтss a răspuns:

Pai, odata ce il placi si, si lui ii place de tine atunci, dai drumul!
Spune-i... daca nu, nu vei fi cu elhappy.

| Kydie a răspuns:

Spune`i pur si simplu ca nu il plaki si atunci cand il vezi nu il baga in seama nici nu te uita la el okwinking