| GabrielaBB a întrebat:

Hei! De ceva timp mi se intampla anumite lucruri in vis. Visez ca vreau s strig dupa ajutor dar de-o data nu mai pot vorbi si strigatul este doar in mintea mea, mi s-a intamplst de multe ori. Oh, si uneori viesez ceva(urat sau care imi dispalce) iar pe urma imi spun mie insami ca vreau sa ma trezesc si sunt constienta de asta mai ales ca dureaza ceva timp sa ma trezesc. Nu mi se intampla de multe ori...dar totusi se intampla. Am auzit de paralizia in somn dar nu se manifesta chiar asa si de atatea ori. Aveti idee ce poate fi? Apreciez!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paralizie in somn toti avem, bineinteles ca sunt si exceptii.Alta grija nu ai decat a cosmarurilor.Aici e mai dificil, straduieste-te sa ai o constiinta curata.