| Boticelu a întrebat:

Hei lume! Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi!
De vreo saptamana sunt impreuna cu un baiat iar de vreo 2-3 zile eu ies in fiecare zi la cafea cu prietena mea cea mai buna si il mai chemam si pe el..Doar ca astazi am observat niste chestii, ceva de genu ei doi se jucao, chicoteau ..si parca ma simteam in plus, chiar imi venea sa ma ridic si sa plec.
Apoi am mai observat 2 chestii, de exemplu ieri seara eu m-am certat cu el, iar el nu m-a sunat pe mine ci a sunat-o pe ea pentru ce doamne iarta-ma nu stiu dar ma rog iar in seara asta cand ea a vrut sa se duca la magazin si nimeni nu vroia sa se duca cu ea, si ia-m zis ca merg eu si ea a zis,, Eeee" apoi prietenu meu a zis ca,, Merg eu! " si sau dus.
Cu siguranta daca as intrebao asta nu ar recunoste si as parea eu aia exagerat de geloasa si restul! |

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Hmm...
Ideal ar fi ca mai intai sa o intrebi pe ea.
Daca recunoaste puteti ajunge la un acord comun si sa va impacati.
Dar daca nu vrea sa recunoasca si tu esti sigura ca e ceva intre ei, atunci ea nu merita sa fie considerata prietena ta si ar trebui sa rupi relatia atat cu ea, cat si cu tipul asta. happy
Tu stii ce e mai bine, succes!

1 răspuns:
| justagirl2 a răspuns:

Pai se pare ca raspunsul ti l-ai dat singura nu? acum trebuie sa gasesti rezolvareawinking