| IamJoKeR a întrebat:

Hei oameni buni, ce parere ati avea daca acest forum ar avea cate o imagine de fundal sugestiva fiecarei categorii in parte?

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ar fi mișto.
Aș propune pentru categoria "dragoste și sex" o imagine cu o tipă drăgălașă cu fața îngrijorată, cu un calendar într-o mână și cu un prezervativ rupt în cealaltă, iar lângă ea un mascul cu urechi și rât de porc zâmbind zeflemitor.
Iar mai jos "farmacia inimii Catena - nu lăsa pe a doua zi pastila de a doua zi" laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing)))) Nu esti pe toata craca ta

| IamJoKeR explică (pentru sofisis):

A fost buna asta laughing)))

| sofisis a răspuns:

Siasa e plina ochi de imagini cu reclame si tot felul de gadget-uri. Sincer deja ma dor ochii. Nu mi mai trebuie imagini si la categorii. Plus de asta, e lene mare la citire?

| IamJoKeR explică (pentru sofisis):

Si dacă ar scoate reclamele si acele gadget -uri?

| sofisis a răspuns (pentru IamJoKeR):

Nu au cum sa le scoata pentru ca din ele isi castiga bani...

| IamJoKeR explică (pentru sofisis):

Inteleg acum...

| oglindasultanului a răspuns:

Unii ar intra de placerea lor, pe altii i-ar obosi. Ar afecta si atitudinea utilizatorilor.