| tocxsickid989toxic a întrebat:

Hei!
Pentru o perioada de 3 saptamani am fumat, dar de curand i-am spus prietenului meu (cel care m-a indemnat sa ma apuc de fumat) ca nu vreau sa mai fumez. Vreau sa specific ca sunt clasa a6a. Prietenul meu este a8a. Cand i-am spus ca nu vreau sa mai fumez el mi-a spus ca pentru mine o sa incerce si el sa se lase de fumat (el e fumator de mai mult timp)
Saptamana viitoare este ziua lui. Ce cadou as putea sa ii cumpar stiind ca el are 14 ani?

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Dar stii ieri, s-a intamplat foarte de mult o chestie in vecini, intr-un loc foarte departat, ceva intre 2 chestii interesante care erau cam 6 care chiar merita atentia. Si s-a intamplat si toata lumea vorbeste despre asta si chestiile alea...da...daa mai traiesc si sunt interesante si daca ai stii ce te-ai mai minuna.
... Daca tot adusesem vorba, ai putea sa-mi cumperi mie o narghilea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca fumatul are legatura cu Dragoste si sex?

| LexyCupcake a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee mai sti laughing stia ca toti suntem cu ochii pe subiectul asta

| AnimatedSignature a răspuns:

Stiu o persoana care fuma de 27 de ani, si s-a lasat. In prima zi o sa te simti ciudat, in a doua mai putin si dupa gata. Persoana aceea aproape are 2 ani de cand nu mai fumeaza. A, si cadoul pentru ziua baiatului ar fi... Gandeste-te ce-i place. Eu as zice un skateboard, si sper ca ti-am fost de ajutor.

| val31989 a răspuns:

Hehe...la o virsta atit de mica si fumezi?
In fine... Ce cadou poti sa-i faci prietenului tau stiind ca are 14 ani, asta era intrebarea, nu? laughing
Vad ca ti-ai spus povestea dar intrebarea e cu totul alta.
Pai vezi de ce e pasionat, ce gusturi are, ce ii place mai mult ...in functie de asta ii poti face un cadou.

Răspuns utilizator avertizat
| ruddy a răspuns:

Daca tot ii place sa fumeze cumpara-i o anarghilea(treage aburi) i mai sanatos:d

| tocxsickid989toxic explică (pentru ruddy):

S-a lasat de fumat

| dyanutza22 a răspuns:

Care e legatura intre poveste si intrebare? Ia-i o acadea!