anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hei, sunt băiat și am 15 ani, sora mea a murit acum 7 luni de leucemie, avea 16 ani, sa luptat 8 luni cu boala asta nenorocita nici și acum nu îmi vine sa cred ca s-a întâmplat asta deci e ireal pentru mine.Noi am fost foarte aproapiati și inainte sa se îmbolnăvească făceam totul impreuna, unde mergea ea mergeam și eu și ea la fel, când eram la școala vorbeam prin mesaje in fiecare zi, când s-a îmbolnăvit va da-ți seama ca nu mi-a venit sa cred după am trecut peste asta si am inteles ca se va face bine. Când a murit ea cred ca am murit eu in interior deci a fost cea mai groaznica zi din viața mea, am fost la psiholog după asta ca m-am tăiat pe maini bla bla dar tot degeaba nu înțeleg de ce se întâmpla asta am depresie de mult timp sunt antisocial mă rușinez repede, nu îmi place sa vorbesc cu lumea numai sufar..eram și inainte sa se îmbolnăvească sora mea antisocial după am avut depresie eram mereu singur a fost groaznic si acum la fel, nimeni nu prea mă place, decât sora mea m-a inteles din toată lumea nici mami, tati, fratele mai mare. Acum o visez pe sora mea aproape in fiecare noapte.2 zile da una nu. Și vreau sa știu de ce o visez mereu ca la asta am vrut sa ajung, nici mami nu o visează și va da-ți seama ca e distrusă și se gândea-te la ea mereu o visează odata la o luna, de ce numai eu din toată lumea o visez mereu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nu o sa treaca visele. Prietena mea si-a pierdut fratele acum 4 ani si inca se mai trezeste din somn plangand. La fel ca tine, se intelegeau foarte bine. Stiu ca pun paie pe foc dar vreau sa stii ce te asteapta. Trebuie sa inveti sa treci peste asta. Complet nu o sa dispara aceasta durere, dar trebuie sa inveti sa suporti. Nu ai ce face. Asa e viata asta nenorocita.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da nici nu vreau sa știu cum o sa fie peste 1 an 2... deci e foarte greu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este greu dar nu ai ce sa faci. Trebuie sa traiesti mai departe. Tu ai mai ramas pentru parintii tai. Nu vreo face vreo prostie sa isi piarda si unicul copil ramas.