| BeautyInsiderRalu a întrebat:

Hei, toata lumea! Pt. voi ce semnifica prietenia?!happy Adica am avut 2 cele mai bune prietene, nu dau nume de exemplu una X si una Y...Y am remarcat ca se dadea doar bine pe langa mine, dar defapt nu-mi era prietena adevarata! M-a barfea pe la colturi, si odata m-a barfit pe o foaie cu o alta colega, adica nu chiar barfa dar colega aceea nu a vrut sa intre in discutie cu ea! Oricum m-a simtit ca o ***** pentru. ca am avut atata incredere in ea, dar X la momentul acesta este B.F.F-ul meuwinking dar nu in ultimul rand Y vrea sa ne desparta si ne tot trimite mesaje pe facebook si ea dar si maica-sa, acum inteleg, poate nu toti stiu sa-si rezolve problemele, dar frate ai 13 ani si tot mama ta ti le rezolva! Dar in mesajele acelea spune ca X adica B.F.F-ul meu ma barfeste la ea, insa nu cred pentru. ca nu este genul acesta, ea este o fata cu un suflet de aur, este adevarat ca este un pic mai zvapaiata, dar asta este, pana la urma urmei este prietena mea, si chiar nu stiu ce sa mai cred, va rog frumos ajutati-ma! Eu sunt cea prinsa la mijloc, si sunt cea care trebuie sa aleaga, daca ar fi dupa mine as alege-o pe Xhappy, Oricum astept parerile voastre, multumesc anticipat! Daca aveti de gand sa raspundeti cu cuvinte urate sau injuraturi mai bine nu o faceti! Am uitat sa spun ca dau fundita la cel mai, pai cum sa zic explicit raspuns si care ma face sa iau o hotarare indeajuns de buna! happy Astept raspunsuri cat mai repede:* Va pup!

2 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Prietenia se bazeaza pe ajutor reciproc si incredere.

| KiduZQ a răspuns:

Incearca sa pui o fata sa vbeasca de rau de tine pe langa X si sa iti spuna daca a raspuns cu o barfa sau daca ti-a luat apararea. Am fost in aceeasi situatie si asa am facut. happy