| Ioana184 a întrebat:

Hei, toată lumea zice că persoanele din zodia gemeni sunt false, e adevărat? Voi ce părere aveți despre zodia asta

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu te mai lua dupa horoscop.
Lumea nu e impartita in 12 categorii de oameni.
Fiecare e unic in felul sau.

| RAY a răspuns:

Toată lumea zice că persoanele sunt false, asa e, cu toti suntem ipocriti, falsi, prefacuti

| gemeni6226 a răspuns:

Deci eu sunt din zodia gemeni si daca nu spun mereu ceea ce gindesc nu inseamna ca sunt falsa ci ca nu vreau sa ranesc persoana respectiva cu ceea ce gindesc despre.Sau daca gindesc foarte frumos si bine despre o persoana spun doar 50 la suta din ceea ce gindesc eu bine despre persoana respectiva, caci unora l-i se suie in cap daca il o lauzi prea mult.Dar daca cunosc foarte bine persoana cu care stau de vorba atunci pot fi foarte deschisa si sincera daca stiu ca pe urma nu voi avea consecinte negative vorbele mele.Asta de fapt cred eu e diplomatie nu falsitate dar depinde si de nivelul de constiinta a unui geaman.Dar de fapt eu cred ca nu de zodie depinde falsitatea unei persoane ci de caracter pana la urma urmei.In schimb pot spune ca in viata mea nu am intilnit o zodie mai cicalitoare ca zodia fecioara, toata viata am simtit pe propria piele atit de la sotul cit si de la baiatul meu.Eu sunt de principiul traieste si lasa si pe altii sa traiasca.Dar fecioarele? cred ca ar si crapa de nu ar pune zilnic la punct pe cineva.

| JicaContra a răspuns:

Pamantul nu se roteste si e centrul universului!
adevarat sau fals?!?

ei bine dpdv al horrorscopului, ESTE ADEVARAT... NOOOOO SHlT!

| Trustmotorcy a răspuns:

Încă mai credem în zodii în 2020? Toate persoanele "gemeni" sunt false, pe bune?

| darrio2007 a răspuns (pentru Trustmotorcy):

Ce are 2020 cu zodiile?

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

E adevarat

| Morsafaradinti a răspuns:

E adeevarat? funda?

| Jsheje a răspuns:

Eu cred ca nu. Eu sunt zodia gemeni și nu cred ca sunt falsa, adică sunt sincera cu toți. Dar sunt și gemeni falși. Horoscopul vorbește la general, și uneori, nu e adevărat ce spune.