| Lady21 a întrebat:

Am si eu o intrebare.E rau ca am luat la amandoua tezele(mate romana) 7? Mie mi se pare foarte rau! Adica semestrul trecut la romana am luat 8, si la roamana 9! Nu-mi place noa sapte, deloc...cum fac sa-mi scot media? la roaman imi iese 7 la mate nu e problema ca imi iese 9 dar ce ce fac la romana?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- 7 nu este o notă foarte rea, este o notă pentru copii buni. Și dacă ai luat câțiva de 7 sau oricare altă notă, nu înseamnă că inteligența ta se rezumă doar la acele note. Încearcă să rezolvi mai bine data viitoare, ca să fi mulțumită de rezultate. Este foarte bine că la mate îți iese media 9, încearcă la română să mai răspunzi ca să iei o notă care să îți mărească media...

Numai bine.

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- În primul rând nu înțeleg de ce ai scris la aceeași materie două note diferite (8, 9 la română)...

| Lady21 explică (pentru Graphee):

La mate 8 si la romana 9 scuze.

| Lady21 explică:

Apropo,scuzati categoria.