| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Eu am o prietena idioata, proasta si handicapata happy De fapt nici nu este prietena mea! Si m-am saturat de ea! Pur si simplu eu daca i-am zis ceva ea cauta oamenii care sa ii tina apararea si ma cearta pe mine de parca ea ar fi un copil si nu poate sa-si rezolve singura problemele! Si pur si simplu nu o mai suport! La scoala ea este mai buna decat mine la unele materii si se da mare toata ziua isi bate joc de mine....si mai ales eu as vrea sa plece de aici pentru ca a mai plecat de aici la bunicasa cu maicasa din motive personale si atunci eram trista dar acum as vrea sa plece din tot sufletul meu! Ea este o proasta! Ea are 3 caini si mie mila de ei pentru ca nu are grija de ei si nu ii leaga sau ceva de genu pentru ca ei vin toata ziua pe la mine si ma enerveaza si nu ii mai suport mai ales ca odata eu am mers la ea si a venit pisicul meu dupa mine si cateii ei l-au omorat! Si imi pare atat de rau si nu stiu ce sa mai fac! Nu stiu eu nu am probleme cu familia si la scoala nu sunt in stare rea la celelalte obiecte dar la matematica nu pot sa invat deloc pur si simplu nu pot sa inteleg matematica, nu am decat 2 prietene adevarate si as fi vrut sa fie fata despre care vb eu acum sa fie prietena mea cea mai buna pentru ca atunci cand eram mici ne intelegeam atat de bine si eram cele mai bune prietene dar acum s-a prostit si este rea! Si parca uneori spun bai de ce m-am nascut... bai de ce traiesc si ma satur de viata si nu situ ce sa mai fac :'( Pur si simplu m-am saturat de toate nu mai suport viata asta! sad Daca aveti niste raspunsuri pentru mine cu ce as putea sa fac atunci puteti sa-mi scrieti sad :'( crying((

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică:

Si cand ma gandesc acum, cred ca eu fac totul numai rau! Nu invat destul de bine incat sa-mi fac parintii fericiti si mandri nu prea ii ajut la treaba, si eu cred ca nu am niciun rost pe lume ca totul fac gresit si imi iubesc atat de mult familia pentru ca ei ma fac fericita si ma iubesc si ma fac mandra ca am o familie ata de buna si as vrea sa fie si ei mandri de mine si sa fie fericiti sad :'(