| anonim66231 a întrebat:

Hei TPU,eu si colegii mei vorbeam acum câteva zile despre fosta noastra doamna de franceza, ca ne este dor si chestii de-astea ...infine,ma gândeam sa vorbesc cu ea pe Facebook sa ne faca o vizita si noua fiindcă nu am mai văzut-o de 2 ani (sunt a7-a),si nu stiu daca m-ați putea ajuta cu mesajul pe care vreau sa ii dau,nu stiu sa-mi dați niste modele (adica voi cum i-ați scrie), mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ia-si scrie pur si simplu, voi ce vreti acum?

| anonim66231 explică:

Da frt, dar iti dai seama ca nu poti sa-i spui doamna veniti la noi, pana la urma este profesor.