| TequilaLoL a întrebat:

Hei TPU oh go on. De curand 2 dintre cele mai bune prietene ale mele s-au certat rau de tot. sad. Nu isi mai vorbesc deloc, nici nu se saluta, parca nu se cunosc. Cand stau cu una dintre ele, cealalta incepe sa imi spuna ca asa faci nu mai esti prietena mea stai numai cu etc. Si invers. Asa. Deci ma puteti ajuta? Am incercat sa le fac sa se impace, dar nu pot, niciuna nu vor sa auda una de alta, si stiti e cam aiurea sa fi la mijloc sad. Daca ma puteti ajuta v-as multumi :*. Ohh era sa uitt dau si fundita. MS♥♥♥

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Chiar de curand mi s-a intamplat si mie asta, doua din prietenile mele s-au certat dintr-un motiv pe care nici acum nu-l inteleg...Cand sunt cu una dintre ele una o barfeste pe cealalta si ai dreptate este chiar aiurea sa fii la mijloc.Eu am incercat sa la impac, dar n-am reusit nimic. Apoi le-am spus ca pana cand nu-si rezolva problemele nu mai ies cu niciuna.Eeee din asta am reusit macar sa nu se mai barfeasca cand sunt si eu acolo. Oricum eu sunt prietena amandurora si eu n-o voi barfi pe niciuna.Imi pare rau daca nu rea te-am ajutat, dar situatia e de asa natura...Si eu incerc acelasi lucru

| TequilaLoL explică (pentru zurick):

sad La naiba laughing N-o sa mai vb cu niciunabatting eyelashes pana nu termina cearta asta prosteasca mersi :*

| zurick a răspuns (pentru TequilaLoL):

Cu placere happy Fiind prietenele tale repede o sa se impace pentru tine.

| TequilaLoL explică (pentru zurick):

Sper.