| Deidara554 a întrebat:

Uitati, eu nu sunt genul sa puna asa intrebari, dar am nevoie de ajutor. Astazi am iesit afara ca o prietena si aveam telefonul pe silentios. M-a sunat mama de 25 de ori si dupa aceea a mers sa ma caute si pana la urma am dat de ea. Vreau sa fie clar ca, nu am lasat telefonul pe silentios intentionat, pur si simplu am uitat. Si cand am ajuns acasa tata mi-a rupt cartela si mi-a luat telefonul. Va rog, vreau doar o parere, voi ce ati face sa va ierte mai repede, si tin sa mentionez ca nu sunt chiar niste oameni iertatori. Sincer nu vreau sa imi petrec toata vara in casa fanad matematica. Multumesc. Si da, raspunsul care ma ajuta si cel care imi va intelege problema si nu va rade, va primi funda.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Te vor ierta repede.Incearca sa te,, pisicesti,, putin pe langa ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Cam aiurea, cu timpul te vor ierta, daca nu ...scrii si tu pe o foaie poezii de genu : va iubesc... poate le mai inmoaie sufletul..nu poate ci sigur ( pe mine m-au luat in brate pentru asta, dar le-am facut asta din dragoste nu ca sa ma ierte)..parintii nu pot sta mult suparati pe copiiwinking

| XxIulyLovexX a răspuns:

Pai incearca sa le explici ca ai uitat sa-ti dai telefonul de pe silentios. Si cere-ti scuze si promite ca data viitoare nu vei mai uita.
Sau poti sa faci mai multe exercitii la matematica vreo 2 zile si poate atunci te vor ierta pentru ca vor vedea ca-ti pare rau si incerci sa fii responsabila.
Mult noroc! happy