| OpinieSiSolutie a întrebat:

Vechea problema Cu Batausii. Sunt 2 Tipi care vor sa ma bata cand ma prind. Nu Stiu cum sa scap de ei, Mereu sunt agitat si stresat sin cauza asta. Nu mai stiu ce sa fac! Ma Puteti ajuta? FundiTaapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ia o bâtă de baseball, un levier, o rangă, ceva pentru lovit şi ieşi afară să le rupi câteva coaste.
Dacă-i loveşti destul de bine nu-ţi vor mai face nimic niciodată.
Dar dacă vii pe net să te plângi că eşti agresat, nici nu mă miră că le face plăcere să dea în tine.
Deci, cum spuneam, pune mâna pe ceva de lovit şi crapă-le ţeasta.

| Shrek32154 a răspuns:

Rupe-le MUIA!