| GabrielaS13 a întrebat:

Vreau sa va spun o intamplare. Azi mi-am luat o cartela Orange cu 5 Euro. Am activat o optiune, si seara trimit niste mesaje si intru pe internet. Nu prea merge internetul asa ca dau la 333 sa aflu creditul. Ma trezesc ca am 3 Euro...Ce te pot fraieri...Voi ati patit pana acum ceva de genu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai este ceva normal.Ai intrat si pe net, ai activat si optiune si ai mai trimis si mesaje.Ce ai fi vrut? Sa nu iti ia nimic?

| GabrielaS13 explică (pentru darrio2007):

Eu am activat o optiune cu minute, mesaje si internet...De ce mi-ar luat din credit daca eu am avut optiunea activata?

| darrio2007 a răspuns (pentru GabrielaS13):

Cartela ai luat-o cu optiunea deja activata sau ai activat-o dupa ce ai bagat cartela?

| GabrielaS13 explică (pentru darrio2007):

Dupa ce am bagat cartela.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabrielaS13):

Ti-au luat din creditul cartelei.E clar.