| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Voua vi s-a întâmplat chestii ciudate? Acum doua zile mi-am pus apa într-o cană si am baut mai bine de jumatate. Era noapte...peste 00. Am pus cana pe birou si dupa Vero 20 de minute m-am ridicat din pat cu spatele la birou si cana a căzut pur si simplu pe birou. Chiar nu avea nicio cauză de ce să cadă thinking Si mi se pare ciudat că nu m-am speriat deloc avand in vedere ca eu ma sperii foarte repede.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buhuhu ar trebui sa-i chemi pe tipii de la actvitati paranormale! laughing

| leivi a răspuns:

NU cred ca este cine ste ce. sa stii ca se mai intampla!