| LaviniaL a întrebat:

Heiibatting eyelashes! M-am gandit sa-mi iau un Hamsterhee hee. Dar nu stiu prea multe despre el. Nu ma puteti ajuta puppy dog eyes?! Ce mananca? Miroase? Ce trebuie sa-i pun la asternut? Cat timp traieste? Ce ar trebui sa-mi iau : femela sau mascul? Va rog sa imi spuneti tot ce stiti puppy dog eyes. Multumesc >:d

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Fac galagie,
daca nu le schimbi asternutul miros urat
este asternut special pentru ei cu diferite arome
manaca cam orice leuma si fruct
daca ii sinur se plictiseste, daca e cu o femela se inmulteste f mult si rapid, daca is 2 masculi se bat

| Roxizzz a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
uite aici. ai tot ce ai nevoie...
funda?