| Lariisucaaa a întrebat:

Heii! ..Pentru voi conteaza diferenta de varsta intr-o relatie? ..Adica m-am indragostit de un baiat mai mare ca mine cu 5 ani.straight face ..Si mna...el nici macar nu e din orasul din care sunt eu.dar cred ca si el ma simpatizeaza putin >:"

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Conteaza pentru ca el va imbatrani mai repede si o sa incepi sa te scarbesti de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta de varsta conteaza cand este o situatie de genu tu sa ai 14-15 ani iar el vreo 24. Atunci e ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu zic că nu contează, dar să fi majoră.

| mikydutssa a răspuns:

Eu zic ca diferenta de varsta nu conteaza...Intre mine si prietenul meu e diferenta de 5 ani jumate si suntem din orase diferite... dar cu toate astea suntem de 3 ani jumate impreuna!

| Lariisucaaa explică (pentru mikydutssa):

Wow ..pe bune.din orase diferite si totusi sunteti impreuna ..ma bucur. Felicitari! :*