| Abc1906 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare... de ce o persoana nu primește mesajele de la mine pe whatsApp? Fiind conectat...

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

S-ar putea sa aiba modul de economisire a bateriei activat.
In aceasta situatie nu iti primeste mesajele pe de wattApp. Stiu acest lucru pentru ca si eu am patit exact la fel. Am dezactivat modul economisire baterie si am primit din nou notificarile de la aplicatie

| Abc1906 explică (pentru Mayar):

Pai acea persoana e conectata la 20:21 eu trimit mesajul la 20:19 dar el nu il primește. Adică mesajul este doar trimis ( doar o bifa ).
Eu am mereu modul de economisire baterie activat si primesc mesajele la timp. Acea persoana habar nu am de ce nu le primește atunci...le primește după vreo 20 de min cam asa...(ea fiind cu Internetul on)

| Mayar a răspuns (pentru Abc1906):

Depinde de ce tip de celular ai. Eu am celular Microsoft si patesc prostia aia cu WatssApp, daca am economisire baterie activata. Prietenii insa, au smartphone pe Android si economisirea bateriei nu ii afecteaza in acest fel. Persoana la care ii trimiti mesajul ce tip de telefon are? Ce sistem de operare are?

| Abc1906 explică (pentru Mayar):

Eu am iOS si acea persoana are Android... Am observat in ultimul timp ca persoanele care au iOS primesc mesajele mai repede...ce zici? Ma poți ajuta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca nu le primeste? Poate a setat sa nu se vada cand da seen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a umblat la setari sa nu se vada cand iti da seen

| rubytaylor a răspuns:

Thanks for sharing the great information. For more details visit: https://mygbapps.com/tm-whatsapp-apk-download/