| Denisuuu08 a întrebat:

Heii TPU! De curand, baiatul cu care ma intelegeam super-bine si imi era ca si un frate a hotarat ca e mai bine sa nu mai fim prieteni! Nu stiu ce motiv ar avea! Vrea sa ramanem doar amici, dar cand ne vedem in scoala doar se uita la mine si nu imi spune nimic, ceea ce ar trebui sa fac un amic! Dupa ce il rog ceva pe messenger ma ajuta dar dupa nu mai vrea deloc sa vb! Imi pare nespus de rau si sufar din asta! Nu stiu cum il pot convinge sa fim ca inainte! Eram de nedespartit! Vorbeam in fiecare seara iar la scoala eram tot timpul impreuna si ne vedeam, ne salutam! Ma puteti ajuta voi cu sfaturi, va rog? Am mare nevoie de el si de conversatiile ce le purtam inainte! Imi vorbea foarte frumos! Funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru celelalte!winking

Răspuns Câştigător
| didutu_6969 a răspuns:

Poate si-o gasit vreo prietena si el, si vrea sa nu il vada cu tine, discuta cu el, intreaba-l ce l-a facut sa se schimbe, si sprijina-i deciziile.

1 răspuns:
| DrSatan a răspuns:

Asta este problema l-ai bagat in friend zone pote i pl de tine si e timid.