| mady04 a întrebat:

Heii TPU. Sunt singura si toti prietenii mei sunt plecati sau ocupati de revelion, si nu as vrea sa stau cu familia. Vreau sa ies undeva, sa fac ceva sa ma distrez dar nu stiu cum. PS: nu's majora... Mercihappy

12 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Stai cu familia. happy

| mady04 explică (pentru HighDefinition):

Inafara de, dar merci.

| dgeko a răspuns:

Cati ani ai si de unde esti? Poate iti trimit o invitatie :p

| mady04 explică (pentru dgeko):

Sunt din cta, sunt sigura ca tu nu esti... nu-i asa?

| dgeko a răspuns (pentru mady04):

De fapt da sunt din ct

| mady04 explică (pentru dgeko):

Nu se poatelaughing. ehh oricum nu primesc invitatia aia sunt mai micuta eu:-s de aia aveam nevoie de prieteni pentru ca ei stiau cum sunt eu si ca nu ma comport ca la varsta mea...

| mady04 explică (pentru dgeko):

Pnma ce lunglaughing

| dgeko a răspuns (pentru mady04):

De aceea te-am si intrebat ce varsta ai :p

| mady04 explică (pentru dgeko):

15 ani:-s

| dgeko a răspuns (pentru mady04):

Multi inainte, da intardevar esti destul de mica ca sa poti pleca de capul tau happy

| mady04 explică (pentru dgeko):

Da din pacatesad...deci ceva idei?

| dgeko a răspuns (pentru mady04):

Pai poti face cu verisori/verisoare, alti prieteni/prietene in afara de cei care sunt ocupati daca nu vrei sa faci in familie cam asta ar fi solutia.