| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc nespus de MULT sa devin manechin / fotomodel. As vrea sa stiu daca ma pot inscrie la cursuri, avand in vedere ca am 12 ani, 1, 64, 49 kg, parul pana la umeri de culoarea maro(ondulat), ochii caprui, tenul curat (fara acnee, cosuri, etc. ), fotogenica (spun eu...big grin ), sanii cam mari >:". Doar o singura problema, pe care ma chinuii sa o rezolv cat ma rapid : pe piept, am o mica arsura, care va trece ( asa mi-a spus specialistul ) nu se vede DELOC rau.winking Astept pareri, multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Cred ca da...Ai sanse. Arsura aceea daca zici ca trece nu e nicio problema. Te poti apuca de cursuri, dar inca doar de cursuri caci esti micuta ai doar 12 ani, si pentru a fi un model ti-ar trebui cu putin peste 1`70 dar ai tiiiimp sa cresti. Cred ca daca te apuci de acum vei avea un viitor bun ca si model. Incearca, ca nu strica! Succes! :*

1 răspuns: