| Alexwww a întrebat:

HELLO, am o problema, am instalat windows SP2 si acum as vrea sa fac upgrade cu SP3, am inteles ca poti pune SP3 peste SP2, dar vreau sa stiu cum se face asta mai exact, trebuiesc apoi reinstalate toate programele pe care le am acum, eu nu as dori asta, eu nu as vrea sa reinstalez windows cu totul ci sa fac doar un upgrade, este posibil? daca da cum? thanx

1 răspuns:
| nyko06 a răspuns:

Cauta pe videotutorial.ro poate gasesti acolo si iti si arata cum se face, sus in dreapta in casuta de cautare scrii ce te intereseaza. Sper ca te-am ajutat.