| 3ly a întrebat:

Hello. Am un telefon corby s3650 cand intru pe net imi scrie ´serviciu indisponibil´ ce setari pot face sa pot intra pe net?

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Te rog sa te asiguri ca ai activata o optiune de trafic de date(net) sau daca ai mb inclusi.ori obtiunea nu a expirat si trebuie sa reancarci apoi sa.ti activezi iarasi netul.Mult succes!

| 3ly explică (pentru wintermee11):

Abonament -.-

| dmrtr a răspuns:

Asa imi scrie si mie... ca sa iti mearga trebuie sa iti faci un abonament cu net

| 3ly explică (pentru dmrtr):

Am abonament cu net straight face laughing multumesc pentru raspuns oricum. cred ca este din setari.

| dmrtr a răspuns (pentru 3ly):

Activeazati netul al ei tongue

cu toate ca ai abonament trebuie sa te duci la ei sa iti activeze netul, asa am avut si eu big grin