| Vecina a întrebat:

HELLO TUTUROR! In ce oras ati alege sa faceti facultatea dintre Bucuresti si Iasi? Referitor atat d. p. d. v. financiar, al posibilitatilor de a gasi un job, al "frumusetii", al modului de trai si al mentalitatii oamenilor.MOTIVE CONCRETE!

2 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Eu aleg Iasi...pentru ca sunt din Iasilaughing...si este un oras foarte frumos cu multe locuri superbe!:X Nu zic ca draga noastra capitala nu ar fi dar "Iasul este Capitala Culturala a Moldovei" deci daca vrei sa inveti cu adevarat vii aiciwinkingSuccesbig grin!

| Dr. Alin a răspuns:

In Iasi e mult mai bine decat in Bucuresti. Fratemiu mergea la facultate inainte in Bucuresti si s-a dus la Iasi unde e mult mai bine.