| anonim_4396 a întrebat:

Hello, v-am mai spus că maică-mea mi-a pus acord parental la telefon și nu pot să îl dezinstalez fără parola ei de la gmail, cum i-aș putea schimba parola din telefonul meu pentru că din al ei nu pot deoarece are parolă și nu îi știu parola...Vă rogggg

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-i schimbi parola, fara stirea mamei, fiindca ti s-a pus interdictie tocmai pentru a nu mai intra unde nu ai voie.

Ce doresti tu se cheama hacking si este interzis pe acest forum.

| mastadont a răspuns:

Răspunsul simplu și direct e că nu ai cum. Ai greșit acum suportă consecințele și nu te mai plânge.

| isemilia a răspuns:

Nu esti la nivelul de cunostinte in informatica pentru a face ce iti doresti. Altfel, mai sunt variantele simple, manuale.