| IIssaIssabella a întrebat:

Hey! am facut o comanda de la altex pe 31 dec 2012 si spune ca comanda ajunge in 48 de h daca sunt din tara si 24h daca sunt din bucuresti..eu nu sunt din buc. deci ar trebui sa ajunga in 2 zile. adica maine? astazi si maine nu sunt zile libere? oare imi va afecta data venirii comenzii? pe sit nu specifica nimic de aceste zile si la stare comanda apare:Livrat. deci nu stiu ce sa cred. voi ce parere aveti? :-|

3 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Ar trebui sa ajunga maine.Curierii nu au prea multe zile libere happy

| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu cred ca ti-l va aduce maine. Poate miercuri sau joi maxim.

| ADYTZA2000love a răspuns:

Miercuri sau Joi. Am cumparat si noi un aragaz de la Altex si ni l-au livrat cu intarziere.