| viki16 a întrebat:

Hey Am O Intrebare Ciudata Toate Fetele (colegele mele) Vorbesc de XXX Si Despre Actrite XXX Vreau Sa Va Intreb Cum Traiesc aceste femeiu cum au ajuns sa faca asa ceva cum se simt tot ce se intampla aopropo o colega de-a mea ma ne tot intreba pe noi fete dspre ele ca vrea si ea cica

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si crezi ca exista cineva aici, capabil/a sa te lamureasca?
Ele stiu si sufletul lor, noi cel mult, putem sa ne imaginam!

| NevastuicAaA a răspuns:

Ce copii dementi.
Acele femei traiesc "bine", au de toate.Dar nu mai ai placere sa intretii relatii sexuale.Sunt "uzate"
Practic prostituate.

| Xtadelo a răspuns:

Nu inteleg ce ai scris acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi n-are decât să încerce şi ea, draga de ea, habar nu are ce-o aşteaptă!
Vai de capul lor, îi şi ăsta un mod să facă bani, nu să mai pot face bani cinstit în ziua de azi se pare că...
Te pup!

| Montsegur a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi şi ăia sunt bani cinstiţi şi munciţi.
Nu mulţi s-ar coţăi în faţa camerei.

| mary4048 a răspuns:

Subiectul este vast si motivele pentru care fac asta sunt diferite.Nu este un ban castigat prea usor, daca te gandesti mai bine. Unele au o familie de intretinut si nu au alta optiune, altele o fac pur si simplu de placere..este oricum cea mai veche meserie si nu ramai somer niciodata, data fiind cererea.laughing

| GheorghiuLiana1130 a răspuns:

Pai ....nu prea avem de unde sa stim.Doar daca o actrita xxx are cont pe TPU