| alinutza4a a întrebat:

Hey.anul acesta am terminat liceul( am intrat acum la facultate). nu stiu ce sa fac pentru a-mi pastra prietenele din clasa din liceu.pentru ca acum suntem la facultati diferite.si nu as vrea sa ajung sa nu mai vorbesc cu ele decat de sarbatori sau ceva de genusad

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Draga mea Alina, exact asta se va intampla. Imi pare rau sa-ti spun asta. Poate vei mai tine legatura o vreme cu 2-3 persoane insa timpul, viata sunt necrutatoare in aceasta privinta. Te vei obisnui. Chiar foarte repede. Asa suntem facuti, sa ne amintim de trecut, sa traim in prezent (iti va placea studentia crede-ma pe cuvant) si sa visam in viitor.
Sfatul meu : traieste prezentul si construieste viitorul. De cei 4-5 ani care urmeaza depind urmatorii 60 poate 70.
BAFTA!

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Pai.sa aveti grija sa aveti numarul de telefon.sa va mai intalniti din cand in cand la un suc.la o plimbare.sa vorbiti pe internet.happy