| alecsasweet a întrebat:

Hey. Buna. Am si eu o problema. Cum as putea sa ii conving pe parintii mei sa ma lase sa imi fac un tatuaj. Vreau unul mic deci. nu inteleg de ce nu ma lasa. straight face

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Vezi ca sunt si dezavantaje mai ales daca vrei sa-l scoti

| Trynda a răspuns:

Pai un tatuaj nu e prea indicat, mai ales pentru o femeie. Orice femeie care bea/fumeaza/se tatueaza nu mai e femeie, e un "veceu" scuzati expresia, dar cam asa e. O femeie serioasa nu face niciun din lucrurile astea. happy

| InstinctKDZ a răspuns:

Hei, Buna te-as intreba prima data cati ani ai? De regula tatuajul se face la varsta de 18 ani. Probabil parintii tai se ingrijoreaza de ce fel de tatuaj vei face si unde. Mai roaga-te de ei si spune-le ca vei invata bine, ii vei ajuta bla bla bla stii tu chestii din astea. Intra-le "pe sub piele". bafta

| alecsasweet explică (pentru InstinctKDZ):

Am 15 ani. Dar bineinteles, nu vreau sa imi fac tatuajul acum. Dupa 16-17 ani ma gandesc sa fac asta.