| justme_2041 a întrebat:

Hey bunasad
ieri la scoala aveam prima ora mate si dupa aia sport, doamna de sport nea chemat cu o ora mai devreme la sport! ehh...am terminat sportul si ne-am dus in clasa, doamna de mate nu nea primit inapoi! la ora ei au fost decat 3 copii si a spus ca ne asculta maine! si colegi nu mi-au spus nici macar titlul lectiei! ce sa fac, pliz! e urgent!cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Pinnacolada a răspuns:

Cereti-va sincer scuze si ii spuneti ca nu se va mai intampla, si ca ati fi vrut sa pregatiti lectia dar cei 3 colegi, rautaciosi fiind nu au vrut sa va ajute. Sper sa mearga!

1 răspuns:
| yodeni a răspuns:

Va cereti scuze si spuneti ca d-na de sport va chemat...