| manuelaaa a întrebat:

Heyhappy cine imi zice si mie bancuri de pe vremea lui ceausescu? thx si fundeee:*

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

S-a duc Ceausescu la o fabrica auto(Dacia)si vroia sa faca inaugurarea unei masini.El incerca sa deschida usa, dar bagase cheia invers si cineva din staff ii stiga "cu dintii in sus"(adica sa intoarca cheia cu dintii in sus), iar el si-a ridicat dintii in sus si a tinut cheia tot asa.

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Draga,daca tot cauti bancuri, nu mai bine cauti pe google si iti alegi de acolo ce banc vrei tu sau care iti place cel mai mult.

| manuelaaa explică:

Am cautat si nu am gasit.decat sa tot comentezi mai bine nu ai zice nimichappy daca tot te dor mainile sa scrii un banc.ok? pa!

| JuniorJ a răspuns:

Exista asa ceva?laughing

| luisika a răspuns:

Psd si pnl sa nu pupe in fsn laughinglaughinglaughing