| iulikutza33 a întrebat:

Hey! Daca v-as spune ca ziua mea de nastere este pe 1 aprilie,ce urari mi-ati face si ce cadouri mi-ati da? laughing)

P.S.: Da, ziua mea de nastere chiar este pe 1 aprilie tongue.

10 răspunsuri:
| AlexandraPiti a răspuns:

Si eu sunt nascuta pe 1 aprilie

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In primul rad ti-as spune "La multi ani!"Apoi, te-as duce la film sau ceva de genul asta, sau ti-as cumpara ceva.
P.S Nu consider ziua de 1 aprilie ca fiind una a mincinosilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam ca mai sunt oameni pe intai aprilie haha :-) ti-as cumpara un inel si te intrebi daca te casatoresti cu mine dar te-ai prinde
cati ani faci? :-)

| iulikutza33 explică (pentru anonim_4396):

Inca sunt foarte mica laughing. Fac 12.

| Valutzzzu a răspuns:

Te-as minti ca te duc pe o insula exotica si dupa aceea iti zic: stii ce zi e azi? Raspund: 1 aprilie! HI HI!

| iulikutza33 explică (pentru Valutzzzu):

Ceva mai credibil laughing. Nu te lasi dus de unu' ca-ti zice ca te duce pe o insula exotica laughing. Si ai uitat de cadou smug laughing).

| Valutzzzu a răspuns (pentru iulikutza33):

Se presupune ca era cineva cunoscut. Oricum am incercat nu ti-a placut asta e, next time.Bye!

| iulikutza33 explică (pentru Valutzzzu):

Imi place entuziasmul tau laughing).

| Valutzzzu a răspuns (pentru iulikutza33):

Hi hi hi!

| darnme a răspuns:

Ti-as pune pe wall pe fb melodia de la Parazitii - "De ziua ta". Ascult-o daca nu o stii laughing