| AndraSweet2 a întrebat:

Hey, eu tocmai m-am trezit din cauza unui cosmar si cum nu crd ca mai am sanse sa adorm la loc as vrea sa va intreb pe voi ce inseamna? Deci:se facea ca eu si mama locuiam separat. Intr-o zi la mine in ap s-a luat apa si m-am dus acs la ea sa fac dus. Mare greseala! Merg in sufragerie cu gandul sa ma uit un pic la tv. A doua mare greseala! Aud un zgomot puternic venind dinspre baie se auzea de fapt cum cineva inchidea usa la baie si clata aia facea un mega zgomot plus e si greu de inchis. Dupa asta pisica mamei mele (pisica noastra actuala) imi spune:"stai linistita te apar eu!", dar se intoarce f speriata. Apoi vn mama. Se duce sa investigheze si zice ca e o fata care da tarcoale baii. Atunci ea vn la noi. Era urata rau. avea parul pana la umeri rosu cu niste negru la radacini avea o gura ciudata cusuta deschisa intr-o parte. Purta un fel de fusta cu model scotian cu rosu si o bluza alba. A spus ca o sa ne manance si m-am trezit. Pls spuneti-mi c crd ca inseamna?

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Prea multe filme horror/prea mult dead space/F.E.A.R.
Zi tu ca n-ai jucat asta(e aceiasi fata):
http://www.youtube.com/watch?v=WlXwNKe2a8U
http://www.youtube.com/watch?v=x_5sxfTJGgc

| grab a răspuns:

Din cand in cand mai pune pauza la atatea filme la care te uiti si uita-te la cer 5 minute, atat.
E din cauza ca iti obosesti creierul prea mult in virtual si il privezi de realitate.

| fuzzer a răspuns:

Visele sunt niste iluzii interpretabile. Stai linistita nu vei pati nimic, iesi la aer.

| zTonia a răspuns:

Te uiti la prea multe filme horror, m-ai taie din ele laughing Daca ai avut un cosmar, asta nu inseamna ca el se va adeverii, dormi linstita. :* (apropo am parul rosu in poza de la avatar, dar nu sunt eu cea din cosmar rolling on the floor) )