| Lilbaby a întrebat:

Hey guys! Mi-am stricat laptoptul crying Nu stiu cum. De cateva zile cand il aprindeam beculetul ala de la laptop unde era o baterie palpaia. Mentionez ca laptopul nu se putea deschide fara sa-i pun incarcatorul si daca-l scoteam se inchidea. Acum cand incerc sa-l deschid dau pe "windows start normally" si apoi apare imaginea aia cu windowsul si trec liniutele alea. Ei bine, de data asta nici o liniuta nu trece si se restarteaza. Apoi dau din nou "windows start normally" si iar se restarteaza. Am mai incercat si alte variante care erau acolo dar de fiecare data se restarteaza. Ceva idei? Ce-as putea face? Ms mult, funda big grin

1 răspuns:
| Laly_9351 a răspuns:

Sincer chiar nu am nicio rezolvare pentru problema ta dar si eu am laptop si mi-e teama sa nu patesc ca tine. :-s