| anonim_4396 a întrebat:

Hey lumeeee.
Banuiesc, ca multi deja m-ati uitat, si unii nici nu stiti cine sunt.
In fine, pentru cei care ma stiu deja, vreau sa va reamintesc, sunt AnimeLover95, sau ma rog, am fost, acum sunt Morikawa Kuroko.
Voiam sa va intreb ce mai faceti? Sunteti bine? Mai sunteti activi pe aici? Mai sunt activi utilizatorii cu care obisnuiam sa interactionez inainte?
Prin inainte ma refer cam acum vreo 1-2 ani, cand eram si eu activ pe aici mai mult, nu ca acum.
Site-ul mai este viu, sau a murit de tot?
Drimmero, mai esti cu fotbal-ul?
Doub, mai esti cu zacusca?
Chifteluta, mai esti cu intrebarile ciudate?
Denisa, mai esti cu imbratisarile si pupicii?
Si ceilalti... sunteti cam multi sa va mentionez pe toti acum, mai sunteti cu ce erati voi inainte?
In fine, voiam doar sa mai trec pe aici si sa imi amintesc cu drag de momentele cand eram popular pe aici, si acum doar un necunoscut, si sa va inteb pe voi cei cu care mai vorbeam inainte, cam cum mai sunteti acum?
Mai stiti cadoul meu pentru voi de anul nou de acum vreo 2 ani, sau cand l-am facut? *Acel desen cu descrieri*, inca il mai am in camera la mine, ca sa imi amintesc de momentele frumoase petrecute impreuna cu voi.
Intr-un fel, mi-a fost dor de TPU si de voi, si imi cam pare rau ca nu am mai fost activ pe aici...
Admini, va rog, nu-mi stergeti intrebarea. Multumesc.
Pupici, bye bye.

131 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du hast mich vergessen, cool

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Pe romana, sau engleza te rog, orice preferi tu RAY.
Nu ma lua pe mine cu germana, ca ma arunci prin praf hahaha.
O dau si eu pe japoneza sau pe coreeana, daca vrei.
Ce mai faci?
Sa stii ca nu o sa te uit niciodata, ca m-ai sters din lista de prieteni, iar pe Florentina nu ai sters-o.
Eu eram copilul vostru virtual, cum ai putut sa imi faci asta?
Iar ea voia sa ma dea la orfelinat. Rusineeeee.
Chiar, ea mai e activa pe aici, sau a murit ca si ceilalti?

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce mai faci?
am iesit la pensie o necajesc pe maicata, tot curvar am ramas si ea tot tarfa
Sa stii ca nu o sa te uit niciodata, ca m-ai sters din lista de prieteni, iar pe Florentina nu ai sters-o.
de ce te am scos de la prieteni nu stiu,ce face iarba din om, ne am inteles foarte bine din ce imi amintesc,flory m-a inselat cu un cadavru de suparare ca o insel cu masa, am scos-o si pe ea la produs, sa stii ca te asteptam acasa, sa ne dai alocatia pe ultimi anii, ai plecat si in urma ta au ramas datorii multe
Iar ea voia sa ma dea la orfelinat. Rusineeeee.
pacat ca nu erai la fata ca te trimiteam la produs
Chiar, ea mai e activa pe aici, sau a murit ca si ceilalti?
nu, ne am despartit si sa sinucis virtual

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

''am iesit la pensie o necajesc pe maicata, tot curvar am ramas si ea tot tarfa''
Pffft, prima data credeam ca incepusei sa ma injuri, si apoi mi-am dat seama ca vorbeai de Flory, mamica virtuala.
No, no, no, nu e iarba de vina, mi-ai spus ca tu ti in lista de prieteni doar prietenii, de aia m-am suparat, ca eu credeam ca suntem prieteni, in fine, eventual mi-a trecut supararea.
Mda, am fost plecat in Triunghiul Bermudelor cu avionul personal si m-am ratacit pe acolo, de aia nu am mai dat pe acasa ca sa va dau voua alocatia mea, si acum sunteti cu datorii.
La produs? Pfffft, cine, eu? N-ai sa vezi asa ceva, eu ma duceam si de buna voie, nu trebuia sa ma trimiteti voi.
Just kidding.
Awwww, s-a sinucis virtual. Pacat, era de treaba, chiar daca era cam materialista *asa ca mine*, chiar daca ea spunea ca s-a schimbat si acum e ok si cu un iubit cu bicicleta, nu neaparat cu masina.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Scuze ca te am dezamagit man, dar mereu am spus ca si eu dezamagesc, eu nu cer incredere nimanui, iar legat de prieteni nu cred in cuvantul asta

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Haha, stai linistit, in ultimii ani m-am schimbat. Nu m-ai dezamagit, inteleg ce simteai, sa stii ca acum si mie imi e greu sa numesc pe cineva ''prieten'', si am invatat asta in modul nasol.
Din fericire am intalnit cativa oameni in lumea asta cu care ma inteleg de minune, si tinem legatura de cel putin un an, si am incredere in ei, si chiar ii pot numi prieteni.
Cea mai buna prietena a mea e o fata din India pe care o cunosc de mai bine de un an, si e ca o sora mai mare pentru mine. Mereu ma protejeaza de oameni toxici.
Meh, acum degeaba iti explic, daca tu nu crezi in asta.

| Drimmero a răspuns:

Salutari! In mod evident, pasiunea asta nu dispare vreodata, o am pana mor, fanul unei singure echipe, care de altfel o si iubesc. E ca si cum ai iubi o femeie neconditionat, doar ca iubirea pentru echipa e mult mai mare,, e ceva ce nu pot explica in cuvinte vreodata.

Revenind, in schimb sunt ok, incerc sa ma regasesc dupa perioade si perioade...mai tin minte momentele de pe aici, si poza aceea, chiar de curand am dat de ea si m-ai lasat fara cap in desen, nu te uit pentru asta/

Tu cum o mai duci, prietene?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

''chiar de curand am dat de ea si m-ai lasat fara cap in desen, nu te uit pentru asta/''
Hahahahaha, daaaa, pai tu erai misteriosul de care nu stiam mai nimic, deci ti-am pus un semn al intrebarii in loc de cap. Nu pot sa cred ca inca nu m-ai iertat pentru asta hahaha.
Apropo, cum ai gasit-o dupa atata timp?

Eu binisor, am terminat facultatea, si acum sunt stresat cu examenul de diploma sau licenta, cum vrei sa-i spui, si apoi cu masterul, ma gandesc sa ma duc in Cluj la design si arte.
Ma tot gandeam sa ma duc la limbi straine, ceva engleza, japoneza, coreeana, mda, mai nou m-am apucat sa invat si coreeana, ca nu m-am saturat doar cu japoneza, LOL, si am lasat-o mai usor cu anime-urile, dar m-am apucat de k-drame, sau drame asiatice in general, coreene, japoneze, thailandeze, chinezesti, taiwaneze.
Dar din cate am auzit, la limbi straine trebuie sa stii o limba la un anumit nivel, iar eu cum am facut self-study, iti dai seama ca imi e cam greu, asa ca o sa ma duc la Cluj, la desing si arte, la ceva cu animatii, ca am vazut ca au asa ceva in una din programe, si mi-a starnit interesul.
In afara de asta, mai nimic, doar mai bantui si eu pe internet zilnic.
Mi-a venit si mie sa pun acum intrebarea asta, ca sa vad daca mai traiesc utilizatorii cu care vorbeam pe aici. Sunt cam multi, nici nu cred ca ii mai stiu pe toti, dar stiu ca pe unii nu ii voi uita niciodata, si astia sunt cei cu care vorbeam mai mult.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu, am dat de intrebarea ta fara sa vreau, si acum daca scormonesc putin, voi da.
Nu neaparat ca sunt misterios, dar trebuie sa ai grija cui ii dai de la tine din vagauna.

Ce pot sa zic, succes si virtute!
Te-ai reprofilat, a?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Wow, dar e de asa de mult timp. Chiar asa de mort a devenit site-ul de poti sa-mi gasesti usor intrebarea de acum 2 ani?
Mda, stiu ce zici, dar mie puteai sa-mi spui, nu sunt chiar asa de dubios. Nu vezi ce prietenos sunt?
Hehe, mersi.
Nu inteleg la ce te referi prin ''reprofilat'', cred ca te referi la chestia cu anime-urile si acum cu dramele asiatice, nu? Banuiesc acum, nu stiu sigur daca la asta te refereai.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Totul pe internet este stocat intr-o baza de date, gasesti imediat ceea ce vrei sa cauti,, deci nu este deloc greu.

Ce vrei sa aflii despre mine mai exact?

Da, la schimbarea aceea ma refeream eu, sunt uimit.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, stiu asta, dar ma refeream ca poate nu ai cautat special intrebarea mea, doar ai dat de ea din greseala.

Pai nu stiu, macar varsta.

Nu trebuie sa fi uimit, ca nu e chiar cine stie ce. Nu am renuntat complet la anime-uri, doar ca nu m-am mai uitat la un anime de vreo 2 luni.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu am avut intentia sa dau de ea, pur si simplu am gasit-o, dar nu mai tin minte cum.

In jur de 15 ani, ii implinesc curand/

2 luni, e un timp destul de mare, cu facultatea cum mergi? ziceai ca te pregatesti de licenta, deci nu ai nici restante.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hahahahahahaha, nu stii sa minti deloc.
15 ani parca aveai si acum vreo 2 ani, si ii aveai deja impliniti.
Oh da, si mai spuneai ca ai terminat si liceul.
Ceva nu prea se leaga aici hmmmm...

Nope, nu am restante, plus ca am terminat deja facultatea, am absolvit, mai am putin si trebuie sa dau licenta. Pe 6 iulie termin totul si apoi sunt liber.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Poti sa termini si la 15 ani liceul...doar daca te lasi.
Varsta mea ramane o enigma, ia ghiceste sa vedem pe unde te incadrezi!

E foarte bine asa, mai departe pe unde vrei sa dai? Presupun ca ai deja un job asigurat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

As zice undeva in juur de 30 de ani, plus-minus 2 sau 3 ani.

Hai sa nu mai vorbim de viitor, ca ma deprimez.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai scade putin, dar esti ok cu intuitia.

Tine doar cont ca sunt de aproape 2 decenii fan Arsenal, asa ca referinta/

Pai de ce? el e cel care aduce schimbari spectaculoase, de altfel.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ok, deci esti sub 30 de ani, dar stiu sigur ca esti mai mare decat mine. Nu stiu cu cat, dar ceva imi spune ca esti mai mare.

Da, stiu, dar vreau sa nu ma mai gandesc la viitor acum, si sa traiesc prezentul.
Daca ne tot gandim mereu la trecut si/sau la viitor, cand mai avem timp sa traim si prezentul?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Prezentul e doar o scurgere de timp, cand m-am pus sa-ti raspund a fost prezent, el va apararea in viitorul apropiat pe site, dar va deveni in trecut o data ce imi vei da urmatorul raspuns, cam asta e timpul.
Fireste ca prezentul si clipa sunt cele care conteaza cu adevarat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Wow, m-ai dat pe spate.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce am zis asa iesit din comun?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am spus eu ca e ceva iesit din comun? Nope. Am spus doar ca m-ai uimit, sau surprins, nu mai stiu exact.
Apropo, m-ai surprins intr-un mod placut.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Da? Merci,, apreciez.
Intrebarea e, de ce?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai conteaza, am si uitat despre ce vorbeam.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ai fost primul meu prieten virtual de pe TPU.
ce romantic man

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca atunci cand a spus prieten virtual, se referea la prieten, nu la iubit LOL.

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

AMIC,nu intr-un sens romantic lol rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ii cunosc contul de dinainte.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu nu vezi cum fluturi zboara din stomacul lor

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man vezi ca poate trebuie sa platesti alocatie pentru copil

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Eeeeeee nu ce vorbesti

| Doub a răspuns:

Awwee
intrebarea ta reuneste suflete

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Yaaay, in sfarsit ti-ai facut si tu aparitia pe aici. Credeam ca ai disparut de tot.
Ma bucur sa te revad, sincer, chiar mi-a fost dor de tine.
Inca imi amintesc ca acum cativa ani cand eram nervos, mi-ai spus sa sparg niste borcane ca sa ma simt mai bine, hahaha.
Apropo, nu mi-ai raspuns la intrebare, mai esti cu zacusca? Hahaha.

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce simpatic esti, awwe. big hug

Mnu, acum am dat-o pe altceva, am evoluat, prietene.laughing)

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Awwwwe, multumesc.
Altceva? Ce altceva? Pe coliva, sau pe ce? LOL.

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Pe NEBUNEALA
ignora-ma pls

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

De ce sa te ignor cand esti asa de amuzanta?

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Adevarrrraaat

| raMLesS a răspuns:

Da te stiu, ce cf? Cf bine?

| Mayhem666 a răspuns (pentru raMLesS):

Heeey, si eu te stiu pe tine.
Sunt bine, am zis si eu sa mai trec pe aici, tu ce mai faci?

| raMLesS a răspuns (pentru Mayhem666):

"Sunt bine, am zis si eu sa mai trec pe aici, *tu ce mai faci*?"
Bn pa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru raMLesS):

Ummm... ok?
Paaa.

| raMLesS a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu esti cu*va aia de daisuki? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru raMLesS):

Cine? Aaaah, cred ca o stiu.
Nu, nu sunt ea.
Nici macar nu sunt o ''ea'', dar nu conteaza.

| raMLesS a răspuns (pentru Mayhem666):

Ahm... am inteles, esti o "el" rolling on the floor laughing.

| Mayhem666 a răspuns (pentru raMLesS):

Well, biologic vorbind, da.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Inainte gandeam foarte negativ dar o intamplare mi-a schimbat perceptia de viata, cred in prietenie dar nu pot garanta ca nu voi dezamagi

| raMLesS a răspuns (pentru Mayhem666):

Da bine pa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Ok, am inteles.
Eu acum o sa ma bag la somn.
Mai vorbim si alta data.

| Mayhem666 a răspuns (pentru raMLesS):

Paa, morocanosule.

| raMLesS a răspuns (pentru Mayhem666):

Acum o ora era 00:00 fara 3 minute si acum e 1 fara 3 minute, ce sa fac?

| BlackRose03 a răspuns:

"Banuiesc, ca multi deja m-ati uitat, si unii nici nu stiti cine sunt."

Hei! happy
Nu, inca nu te-am uitat. big grin
De ce nu mai intri? Nu-ti mai place de noi? sad

"In fine, pentru cei care ma stiu deja, vreau sa va reamintesc, sunt AnimeLover95, sau ma rog, am fost, acum sunt Morikawa Kuroko."

Meh...Era mai fain AnimeLover.

In afara de Drimmero toti utilizatorii mentionati de tine mai sus nu mai sunt activi.

'Si ceilalti... sunteti cam multi sa va mentionez pe toti acum, mai sunteti cu ce erati voi inainte?"

Man, oamenii se schimba.

"cei cu care mai vorbeam inainte, cam cum mai sunteti acum?"

Hmmm...iti stiu contul de cand l-am facut pe al meu(2016),dar nu prea vorbeam, totusi iti citeam mereu intrebarile.
Asta se pune? laughing
Anyway, sunt ok, nu m-am schimbat...prea mult.
Tot stau o buna parte din timp in casa pe TPU si ma uit la anine-uri.
Daaar am inceput sa-mi fac prieteni, sa socializez si sa ies mai des. =D

"Mai stiti cadoul meu pentru voi de anul nou de acum vreo 2 ani, sau cand l-am facut? "

Ooo, da, cum as putea sa uit? Adica am citit intrebarea, am vazut desenul, dar nu m-am vazut pe mine acolo si m-am intristat. sad

Tu cmf?

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

O perioada n-am mai fost nici eu activ, disparusem si eu, vor mai veni si perioade de genul, scapi si de mine daca tot o zici ca pe un repros.

Tu mai traiesti?

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Nuuu, nu e asta, sunteti multi pe aici cu care inca ma inteleg, doar ca m-am extins si pe alte site-uri, cum ar fi MAL, mai nou stau o gramada si pe Discord. Daca ai Discord si vrei sa vorbim prin mesaje acolo, poti sa imi trimiti numele si tag-ul tau ca sa te adaug.

Poate era mai fain, dar asa nu era corect pentru manga. De ce sa nu fie si MangaLover? Era discriminare hahaha.

Da, se pune si asta. Dar stai, noi am vorbit si prin mesaje sau felicitari.

Paaaai, nu cred ca te cunosteam pe atunci, de aia nu ai aparut acolo. Totusi, a fost acum vreo 2 ani, tu abia iti facusei cont, dupa cum ai spus si tu, si probabil inca nu aflasei de mine pe atunci.

Eu binisor, astept sa termin cu examenul de diploma mai repede ca nu mai pot. Am absolvit de la facultate, dar mai am de dat licenta, si o sa fie totul gata abia pe 6 iulie. Mai am putin si scap.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mayhem666):

"...cum ar fi MAL, mai nou stau o gramada si pe Discord. Daca ai Discord si vrei sa vorbim prin mesaje acolo, poti sa imi trimiti numele si tag-ul tau ca sa te adaug."

Pe MAL nu mai pot sa intru. sad
Am avut Discord, dar l-am dez dupa ce unu care era in grupul lui Senpieangrye un youtuber care face amv-uri, poate ai auzit de el) m-a scos ca ii injuram pe membrii. laughing

"De ce sa nu fie si MangaLover? Era discriminare hahaha."

Stim cu totii ca manga

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta era pentru mine?

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Catre tine era indreptat raspunsul,, nu puteam sa comit greseala asta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

De ce nu mai poti sa intrii pe MAL?
Vezi ca pentru o luna a fost ''down for maintenance'' ca sa spun asa, si nici un utilizator nu a putut sa il acceseze in tot acel timp, dar acum merge din nou.

''Stim cu totii ca manga''
Ca manga ce?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Intrebam daca comm-ul era pentru mine deoarece nu am spus-o drept un repros. laughing

"...scapi si de mine daca tot o zici ca pe un repros."

Stii ca te iubesc, de ce crezi ca as vrea sa pleci? sad
Dintre toti userii mentionati de Kuroko in intrebare doar pe tine te mai vad activ.A sunat ca si cum vad asta drept ceva rau? Scuze, n-am avut aceasta intentie. sad

"O perioada n-am mai fost nici eu activ, disparusem si eu..."

Intru destul de rar, dar cand sunt activa iti mai vad din raspunsuri.
Ciudat, n-am observat ca ai lipsit perioade mai indelungate...sau nici eu nu intram cand tu lipseai.
De aceea am spus ca esti singurul care mai intra.

"Tu mai traiesti?"

Am murit vreodata? laughing
Intru zilnic dar doar ca sa vad notificarile, nu mai sunt activa ca la inceput.M-am plictisit. sad

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pana ieri nu puteam intra ca faceau niste modificari ceva...
ACUM AM INTRAT!

"Ca manga ce?"

Ca manga mai slaba ca animu, deci nu faci discriminare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Pfffft, manga nu-i mai slaba decat anime-ul, ba chiar in MUUUULTE cazuri, e chiar invers.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da,stiu.Vorbeam la modul general.Lasand exceptiile deoparte...ANIMU BATE MANGA

"Daca da, atunci raspunsul meu ar fi tot DAAAA."

Oare asta te face gay? laughing
I mean...cred ca nici macar baietii nu i-ar rezista.Eu nu cred c-as face-o. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Nope, nu pot sa fiu gay din moment ce sunt bi.
Da, asa e. Hai ca Jungkook ca Jungkook, e frumos, dar Eunwoo si Moonbin din ASTRO sunt adevarate dulceti.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Draga mea, eu glumeam, nu iti ceream socoteala, dar ma minuneaza faptul ca iti ceri scuze, nu e nevoie...nu ai facut nimic!

Iti sunt eu chiar asa simpatic de zici toate acestea?

Nu prea mai raspundeam pe aici, intram sa vad doar notificarile, dar in maxim 10 minute ma evaporam.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

"Draga mea, eu glumeam, nu iti ceream socoteala..."

Oh, e vina mea, nu-mi dau seama cand glumesti sau cand vorbesti serios. Poate pentru ca am fost exclusa de catre colegi 8 ani si acum nu stiu cand cineva face o gluma si de asta o iau de buna...

"Iti sunt eu chiar asa simpatic de zici toate acestea?"

Dada, vorbeam si prin 2015 cand aveam alt cont.
Ai fost primul meu prieten virtual de pe TPU. :'D

"Nu prea mai raspundeam pe aici, intram sa vad doar notificarile, dar in maxim 10 minute ma evaporam."

In cazul asta acele perioade in care nu mai dadeai raspunsuri nu erau atat de lungi ca eu te vad mereu aici.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu am pus emoticoane sau semne si de aia nu ai observat, e foarte posibil.

Pai de ce ai fost exclusa?

I-auzi, eu habar nu aveam,, cum te numeai?

Planuiam un timp sa nu mai intru deloc, dar am vrut sa vad ce notificari mai apar.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

"Pai de ce ai fost exclusa?"

Poveste lunga si plictisitoare, nu are rost sa explic. laughing

"Nu am pus emoticoane sau semne si de aia nu ai observat, e foarte posibil."

Poate.

"I-auzi, eu habar nu aveam,, cum te numeai?"

Mai stiu eu ce nick aveam prin 2015 pe un site unde intram la cateva zile pret de 5-10 min? laughing

"Planuiam un timp sa nu mai intru deloc, dar am vrut sa vad ce notificari mai apar."

Nu ne parasi, TPU nu va mai fi la fel fara tine. sad

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Cum vrei tu, nu insist pe subiect, dar imi pari o tipa matura, nu vad vreun motiv incriminator pentru treaba asta, la prima vedere.

Ai tinut minte ca vorbeam,, dar nu retii nick-ul? Ceva e 'putred in Danemarca'.

Bwhahahaha, m-ai facut sa rad la ultima afirmatie...de unde pana unde?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

"...dar imi pari o tipa matura, nu vad vreun motiv incriminator pentru treaba asta, la prima vedere."

Si de asta se feresc copiii de varsta mea, de cei carora nu le place sa rada din orice motiv si arata seriozitate.Plus ca sunt tacuta si ma cred plictisitoare.

"Ai tinut minte ca vorbeam,, dar nu retii nick-ul? Ceva e 'putred in Danemarca'."

Pai am vorbit de cateva ori...nu prin mesaje sau felicitari.
Iti raspundeam la intrebari din cand in cand si tu dadeai reply. Dupa iti dadeam si eu, iar astfel vorbeam. Daaar erai singurul care imi dadea reply(intotdeauna), deci ai fost primul meu amic de pe TPU. laughing
Chiar nu mai stiu nick-ul ca dupa 2-3 luni l-am schimbat(incepusem.sa-l schimb la cateva zile ca ma plictiseam de el.Adica de fiecare data cand intram).
Odata stiu ca a fost "NyanCat"?
Si "Infinity" si "KpopLover" si "WomanCat" laughing
(nici astea n-au tinut mai mult de o saptamana, iar cel original pe care l-am avut cateva luni nu-l mai stiu).

"...de unde pana unde?"

Haideee, stii ca tinem la tine.Esti printre putinii care mai aduc un farmec acestui site.
Raspunsurile tale ma fac mereu sa rad.Restul utilizatorilor se transforma in KatyEscu. sad

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Un singur motiv, sunt prea copii, la 15 ani nu stiu cata maturitate poti arata, dar sunt si exceptii.

Am inteles, imi aduc aminte ceca de niste denumiri de genul, eu oricum te stiu dupa contul asta, faceam referire pentru celalt cont de al tau.

Apreciez ce zici, imi esti simpatica, dar ti-am zis, suntem straini printre straini, doar denumiri aruncate pe o platforma,, e drept ca sunt mai carismatic de fel, dar nu caut sa fiu placut, nu e intentia mea.

| HadesSs a răspuns:

Get a life laughing)

| Mayhem666 a răspuns (pentru HadesSs):

And you a brain laughing laughing laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mayhem666):

Vad ca esti foarte atasat de acest site sper sa il inchida laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru HadesSs):

Mda, sunt atat de atasat incat acum vreo 2 luni voiam sa imi sterg contul, dar una dintre admine nu m-a lasat.

| Geanin a răspuns:

Hey happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Yooooo, nu mai bagi lumea in seama, huh?
Te intrebasem de Facebook de Discord, si mi-ai inchis gura cu acel ''NU''.

| Geanin a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai ce voiam sa zic?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Nu stiu, ma gandeam ca poate mai voiai si tu sa vorbim, dar nu, tu mi-ai inchis gura complet.

| Geanin a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu voiam sa vb da nu mi place discordul din experienta si ma enerveaza denumierea si persoanele care il folosesc si de asemenea scopurile in care este folosita aceasta minuata aplicatie

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Adica si eu te enervez, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parcă îmi amintesc de un retardat cu numele ăsta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha, very funny, ei bine, eu nu imi amintesc de tine. Hmmm, banuiesc, ca nu ai fost destul de important ca sa te tin minte; p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, te stiu. Esti actor porrno in filme japoneze gay si zoofile. Acolo ti-ai pus numele AnimalLover95 si AnalLover95.

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Kek.
Apropo de chec, am luat de moneda aia o paine alba ca nu mi-a ajuns de graham si m-am constipat.
Am vrut sa ma uit la anime ca sa ies afara, dar dupa ce i-am citit astuia noul nickname, mi-a venit sa ma c@@c imediat.

Later edit, nickname care contine Kuur. Lool. Prima oara citisem koruko

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha, macar eu fac asta pentru bani, nu ca tine pe gratis.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intreb cat de mare e prostia umana, dar apoi ma gandesc la tine, si imi amintesc.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca poate te ia asta de waifu, cica e bi mai nou. nu mai scapi.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Stai calm, ca eu sunt selectiv si am pretentii, nu iau pe oricine. Daca nu e coreean si frumos, tot degeaba LOL.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mayhem666):

Daca JK ar fi gay si ar veni acum sa-ti spuna ca vrea sa fi waifu lui ai accepta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Sunt frumoasa si kureeana, adica am kuuru mare si sunt fana kuur-uri.

Dar sunt si fana sfarcuri. Ai sfarcuri erogene si ai avut vreodata nipple orgaszm?
Daca da, te iau de waifu si de sfarcuri pana la adanci in fund batraneti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

JK e prescurtarea de la JungKook cumva?
Daca da, atunci raspunsul meu ar fi tot DAAAA.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

You creepy dude.
Am crezut ca esti baiat. Esti fata?
Sunt foarte confuz.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nimeni nu ma crede ca sunt fata. sad
Ma regasesc atat de mult in animeul "Cocoshima koikur", mai exact in personajul Preputzaki Lindikawa.
L-ai vazut? E singurul anime care-mi place.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce, dar raspunsul tau m-a facut sa rad.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Te-a apucat nostalgia? happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Hahaha, da, acum m-a apucat nostalgia.
Apropo, vezi ca ti-am trimis ceva pe Discord. Parca.
Ti-am trimis un video de la Kyutie.

| Alfred0703 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea asta cu TPU?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Alfred0703):

Mai citeste o data ce ai scris si iti dai seama.

Este o intrebare, logic ca are legatura cu TPU din moment ce asta este un site de intrebari, iar intrebarea mea a fost pusa la categoria ''conversatii'', deci este o intrebare conversationala.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu numai ca TPU e viu si activ, dar avem si un nou user activ. Sunt in vacanta acum, sper sa nu ma las. Poate ajung si eu campionu zilei odata laughing ca nu il face pe sierra la saptamanal laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ok.
Meh, campionul zilei nu e chiar cine stie ce, e mai fain sa ajungi campionul lunii *asa cum am fost si eu o data prin 2016 parca* ca primesti si premii reale.
Sau si mai fain este sa ajungi campionul anului, dar e mult de munca pana acolo.
Eu am avut si titlul de campion al zilei, si de campion al lunii, dar nu am ajuns sa am titlul de campion al anului.
Mi se pare ca NOname a avut titlul de campion al anului. Trebuie sa o intreb care e secretul ei.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu numai pe locul trei pe saptamana am reusit sa ajung sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Dar nu-i chiar asa mare chestie sa ajungi pe locul 1 pe zi. Adica, singurul lucru pe care trebuie sa il faci este sa dai raspunsuri cat mai multe si cat mai corecte si folositoare, si pe baza asta, vei primi voturi pozitive, fundite si se vor adauga mai multe raspunsuri ''in contul tau'' ca sa spun asa, ceea ce te vor ajuta sa ajungi mai sus in clasament.
Poti sa raspunzi la cat mai multe intrebari din diferite categorii, ca sa iti creasca sansele sa ajungi mai sus.
Nu e chiar asa de complicat, eu o data am dat peste 100 de raspunsuri intr-o zi, si am primit si o gramada de voturi si fundite in ziua aia, si asa am ajuns pe primul loc si am castigat titlul de campion al zilei, dar titlul ala a venit tocmai urmatoarea zi, nu in ziua aia, dar imi aparea ca in ziua aia am fost campion, nu cu o zi dupa.
Si daca faci asta mai mult timp in luna respectiva, exista o mare posibilitate sa ajungi si campion al lunii.
Dar sa ti minte, raspunsurile de la Trivia/Amuzante, nu se iau in considerare, asa ca daca raspunzi numai acolo, degeaba raspunzi, ca alea sunt raspunzuri doar de amuzament, nu pentru a ajuta userii.
Raspunsurile valide sunt cele de la celelalte categorii, si este si mai important sa primesti multe fundite ca sa ajungi si campion al zilei, ca degeaba ai dat 100 de raspunsuri daca ai primit doar 2 fundite, iar altcineva a dat 80 de raspunsuri, dar a primit 15 fundite, ca el o sa devina campion.
Cam asa cred ca merg lucrurile pe aici.
Oricum, eu iti urez multa bafta.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mayhem666):

"Trebuie sa o intreb care e secretul ei."

Pasul 1:Sa n-ai viata sociala
Pasul 2:Sa stai toata ziua pe TPU, 24 din 24.

Done

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Mayhem666):

Multumesc foarte mult! Daca stau sa ma gandesc, te-am mai vazut pe aici ca si AnimeLover. Am contul de mult, numai ca nu am fost activ.

Cat despre mine, nu cred ca am timp pentru campionul lunii laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Uuuuh, ai fost cam rautacioasa, nu crezi?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ma indoiesc de asta. Nu ai contul nici de 1 an, iar eu nu am mai fost activ in ultimul an pe aici, plus ca mi-am schimbat numele de o gramada de timp.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Mayhem666):

E, atunci era pe celalalt cont. Caruia i-am pierdut datele...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Aaaah, ok, acum am inteles.

| deadhoe a răspuns:

Buna

| deadhoe a răspuns:

Nu te mai da drept băiat pentru că știm cu toții că doar fetele plac kpop-ul, cel puțin în România. Abia știu 2-3 băieți de aici kpoperi, toți de pe net.
Apropo, m-am săturat de toate care știu doar de BTS. Voi ați auzit și de alte trupe? straight face Prea overrated e.

| Mayhem666 a răspuns (pentru deadhoe):

Buna si tie.
In primul rand, nu ma dau drept baiat, ci sunt baiat, cel putin biologic vorbind.
Si in al doilea rand, nu stiu doar de BTS, stiu si de BlackPink, Seventeen, Astro, Twice, Red Velvet, Mamamoo, EXO, CLC, Girl's Generation, NCT, GOT7, Girl's Day, Stray Kids, The Boyz, Nu'Est, 24K, 4Minute *care nu mai e trupa acum*, fx, Apink, BIG BANG, Block B, Pentagon, BTOB, B.A.P, EXID, Kard, Infinite, Momoland, Monsta X, MVP, SF9, SHINee, Speed *care nu mai e trupa acum*, Winner, Wanna One, Gugudan, iKON, ToppDogg, si multe altele, plus cantareti solo, sau care au fost in trupe, dar acum sunt solo, sau unii care sunt inca in trupe, dar canta si solo.
Daca nu stii nici cel mai mic lucru despre mine, nu incerca sa te prefaci ca stii, ca nu o sa iti iasa.
Am o intrebare, esti pe Facebook in grupul I love K-pop Romania? Vreau sa vad daca ne-am intalnit pe acolo cumva pana acum.

| deadhoe a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu sunt în grup și nici nu vreau, că dacă aș fi ar fi imposibil să nu văd BTS. Pur și simplu m-am săturat să-i văd peste tot, de fiecare dată când văd poze cu ei pe Instagram, la explore, că pe prima pagină nu-mi apar, simt o durere de cap. Am fost army.
A da, am ascultat din tot ce ai enumerat acolo în afară de MVP și Speed.

| Mayhem666 a răspuns (pentru deadhoe):

Mda, ar fi imposibil sa nu vezi BTS pe acolo, dar de obicei foarte rar. Sunt foarte multe postari despre alte trupe.

''Am fost army''
Pai daca ai fost, nu ai spune despre ei ceea ce ai spus. Inseamna ca nu ai fost army in primul rand, daca ai spus ca te doare capul doar cand auzi de ei sau vezi poze cu ei. Poate doar voiai sa te prefaci ca esti army, dar de fapt nu ai fost niciodata.
Ma bucur pentru tine ca ai ascultat aproape din tot ce am enumerat.

| deadhoe a răspuns:

Sper să se destrame odată BTS. Nu își merită faima, au cele mai enervante voci.

| 400001365 a răspuns (pentru deadhoe):

Prietenas te-a bagat cineva in seama?

| Sktrkdk a răspuns (pentru deadhoe):

Canta tu sa vedem ce voce de inger ai atunci bai smechero

| damnedwolf a răspuns:

Si eu imi amintesc de tine

| Mayhem666 a răspuns (pentru damnedwolf):

Serios? Scuze, dar eu nu imi amintesc de tine, ai avut cumva un alt nume si ti l-ai schimbat?

| annempx a răspuns:

Sunt noua aici happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru annempx):

Noua? Mai ai putin si faci un an de cand esti aici, dar da, in comparatie cu mine, esti noua pe aici.

| WangLouis a răspuns:

Hey... happy
Cred si sigur ca tu nu-ti mai aduci aminte de mine, dar eu de tine da, si pot s-o spun ca oarecum cu placere.
Cont pe TPU mi-am facut cam acum 2 ani (si fiind tu popular pe atunci, banuiesc ca mai mult din cauza asta mi-ai ramas in minte)...nu am interactionat prea mult, dar mi-aduc aminte totusi cu placere de intrebarile si raspunsurile tale.(unele chiar foarte bune si care chiar m-au facut sa inteleg anumite lucruri atunci).
Am vorbit odata si prin mesaje daca nu ma insel happy...in fine.
Mi-a facut placere happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Heeey, cred ca totusi imi aduc aminte de tine. Stiu ca era un utilizator pe aici care numele incepea cu Wang, dar nu mai stiu continuarea, daca tu oi fi singurul utilizator care are Wang in nume, inseamna ca tu erai acela.
Multumesc frumos. Raspunsul tau mi-a facut ziua mai frumoasa.
E placut sa citesc asta de dimineata dupa ce ma trezesc, ma incarca cu o energie pozitiva.
Multumesc frumos inca o data.

| WangLouis a răspuns (pentru Mayhem666):

happy Si raspunsul tau mi-a adus un zambet larg pe fata, deci sa presupunem ca suntem chit.
(sunt utilizatoare, de fapt, in caz ca nu ti-ai dat seama happy, in fine, numele insala...si apropo, si mie imi plac mult serialele coreene si in general culturile asiatice)

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Oops, scuze, am crezut ca esti baiat. Da, numele poate sa insele. Pe mine multi ma confunda des cu o fata, dar nu din cauza numelui, ci din cauza felului in care vorbesc.
Serios? Nu stiam asta. Da, cultura asiatica e foarte interesanta.
Apropo, ai Discord? Poate putem vorbi si acolo daca vrei?

| WangLouis a răspuns (pentru Mayhem666):

Oo.mi-ar face placere, dar din pacate nu am Discord (spre rusinea mea nici nu am auzit de el pana acum).
Pasiunea mea pentru tot ce tine de Asia, mai trebuie cultivata...tot ce stiu despre, e ce am invatat din seriale (doar coreene), la care ma uit de vreo 4 ani, dar totusi vreau sa mai degust si din alte ramuri, cum ar fi muzica lor, sa incerc sa ma uit si la cateva anime/animeuri (sunt o multime si nu stiu cu care as putea incepe)..si da, eu mai am de invatat, spre deosebire de tine care stii deja mult mai multe despre.
Am totusi o presimtire ca peste ceva timp (daca va fi sa fie), te voi cauta, in legatura tot cu din astea, sa te intreb si sa dezbatem cateva subiecte.(daca te voi mai gasi, desigurwinking )
A, esti primul (si cel mai probabil si ultimul) baiat de care am auzit ca urmareste acele seriale. happy
Sper sa-ti pastrezi aceasta pasiune (daca ii pot spune asa).

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Nu as spune ca stiu mult mai multe, la drame coreene si asiatice in general ma uit de mai putin de 1 an, dar la anime-uri ma uit inca din 2015.
Yep, o sa imi pastrez pasiunea asta. Si mi-ar placea sa mai vorbim si sa mai dezbatem pe acest subiect.
Ai cont pe MyDramaList? Putem sa ne adaugam la prieteni acolo si asa stim unde ne putem gasi mai usor. MyDramaList, sau MDL pe scurt este un site unde iti adaugi toate dramele asiatice. E ca si MyAnimeList sau MAL unde adaugi anime-urile si manga-urile.

| puscahoreangaion2000 a răspuns:

Care este intrebarea pretenas?

| Mayhem666 a răspuns (pentru puscahoreangaion2000):

Daca citesti cu atentie, o sa vezi ca de fapt sunt mai multe.