| Deea_8855 a întrebat:

Hey! Mai am o intrebare:Cum pot sa sterg un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
| Xanthrel a răspuns:

Dai contul meu dupa setarile contului si in jos este dezactiveaza cont

4 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Injuri pe toata lumea pana te raporteaza cineva.

P.S. cel mai indicat e sa injuri in engleza, ca sa poata cei din administratie sa inteleaga care e problema. laughing

| diia29 a răspuns:

Nu se poate sterge un cont de facebook
daca nu vrei sa mai stie nimeni ca esti tu pe facebook'ul ala sterge toate imaginile...:*

| stefi98vl a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti sterge un cont de facebook dar poti sterge poza si sa iti schimbi numele. Sper sa iti fie de folos.