| LoOvE a întrebat:

Hey! Mi se pare f.ciudat ca nu m-am mai utat pe caietele de scoala toata vacanta si acum cand mai e o saptamana, ma simt de parca nu as mai sti nimic. Voi repetati la inceputul scolii? Plz...

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu.Nu repet.Eu trec in clasa a11a.Nu simt nimic pentru ca nu m-am uitat peste caietele din clasa a10a... Dar lasa, nu-ti face griji.ai timp sa te uiti si peste ele, poate cand te plictisestibatting eyelashes

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

La fizica pentru ca sunt in dragoste cu profa.Cum ma prinde, cum ma arde.Asa ca anul asta practic si eu pupatul in dos la ora ei