| NaiveGirl09 a întrebat:

Hey! Ştiţi cumva, cam cât se plăteşte lunar, la karate pentru copii? Aş vrea să mă înscriu în funcţie de preţ. Fundiţa! kiss ( P.S. : Nimeni nu ştie exact, vreau doar aproximări, sau dacă aţi mai fost, ce preţ a luat ).

3 răspunsuri:
| Melancolică a răspuns:

Când am fost eu era 35 lei pe lună, acum depindehappy.
Baftă!

| Patrick0Star a răspuns:

Eu sunt din Tgv, iar la club la noi se ia 60 lei pe luna sau 10 lei ora de antrenament

| NaiveGirl09 explică (pentru Patrick0Star):

Ce fază laughing. Şi eu sunt tot din Tgv! kiss. Dă-mi un mesaj cu mai multe detalii, dacă poţi!