| YakuzaM a întrebat:

Hey, tocmai m-am mutat in Bucuresti si nu cunosc absolut pe nimeni pe aici, as dori sa ma integrez si sa cunosc cat mai multe persoane, sa imi fac prieteni, etc.
Ati putea sa imi recomandati ceva, in care sa ma implic si sa am anumite activitati?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai probabil te ai mutat cu un scop aici. nu mergi la scoala, facultate, munca... in orice caz ai niste colegi cu care poti socializa

| YakuzaM explică (pentru suntserios):

Da, am venit aici ca sa studiez, problema este ca sunt o persoana care ma integrez foarte greu si am probleme de comunicare, in sensu' ca stau foarte retrasa intr-un anumit grup de persoane. Tocmai de aceea am nevoie de sprijin din partea unui grup.

| Sociopat a răspuns:

Voluntariat

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Daca vrei ia mail-ul meu si vb acolo : love_mker@yahoo.com