| Myssteriusthanlife a întrebat:

abia am inceput scoala si m.am saturat sunt a9a si pur si simplu m.am saturat colegii noi sunt..noi nu cunosc pe nimeni si unele fete sunt asa fatarnice si se dau mari si tari si nu mai rezist sa ma trezesc dimineata la 6 pentru ca la 7 jumate intru.si vreau sa se termine sa cresc sa am un servici care imi place si gata sau pur si simplu cand mai imbatranesc m.as duce in Italia sa am grija de persoane se iau bani buni si nu trebuie scoala ...chiar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu sunt la mate info si din cate vad am doar o ora de info pe saptamanta. Daca e sa fie asa imi bag ceva si ma transfer.N-are rost sa stau aici. Aveam de ales info sau chimie.Am zis "hai la info ca masinile sunt dotate cu anti furt modern si exista si bani electronici..." dar daca este asa ma duc la chimie ca imi plac si chestiile care fac boom.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu depinde de tine.Depinde de parinti.

| MisFit20 a răspuns:

Profita de perioada asta cat de mult poti, si cat de bine. Vei regreta peste cativa ani ca a trebut asa repede timpul.Incearca sa-i intelegi pe toti, numai bine.