| Bibbyshor a întrebat:

Am o intrebare:Familia mea va merge la o nunta luna aceasta si eu am o sora de 12 ani pe care mama nu o lasa sa mearga la nunta pe motivul ca ea(MAMA NOASTRA) nu a mers cu bunicii nostri cand mergeau la o nunta si i-a zis ca ce sa caute ea acolo si na fiindca e sora mea vreau sa stiu totusi de ce nu vrea sa o lase. FUNDA!

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu te mai îngrijora pentru asta, bucură-te că nu e vorba de o înmormântare!

| HeartBreaken a răspuns:

Poate crede ca nu va rezista toata noaptea. Sau poate ca nu vrea sa mai dea bani si pentru ea sau eu stiu... In fine faza ca ea nu mergea cu bunicii vostri, nu stiu ce, nu e de ajuns. Adica acum sunt alte vremuri deci ar trebui sa o ia si pe ea straight face

| Bibbyshor explică (pentru HeartBreaken):

Pai sa iti zic o faza ca la celelalte nunti a luat-o si pe ea dar la asta nu vrea sa o ia si totusi cei cre fac nunta sunt din familie.

| HeartBreaken a răspuns (pentru Bibbyshor):

Atunci nu pricep laughing Intreab-o direct dar fara ca sora ta sa fie prin preajma happy Succes!

| stefanfanu a răspuns:

Poate nu vrea sa-si mai *bata capu'* si cu sora ta, poate vrea sa se duca sa se distreze si sa stea fara nici o grija ca na stii cum sunt parintii, foarte grijulii.Bafta.Dai funda?