| BoomBoomToxic a întrebat:

aseara am visat ca mi-se misca un dinte si am tras de el pana cand a cazut(din cate imi aduc aminte)! si azi am mancat o aluna si am spart-o in masea si acum ma doare putin si cred ca se si miscat putin putin!
credeti ca are de aface cu visul meu?

fuuuundaaa mareeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Http://www.visele.ro/

Da are coincidenta dar ar fi bine sa mergi la un doctor dal cel mai bine cauta in acest dictionar

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu. E doar o coincidenţă. Apropo, nu am mai văzut pe nimeni cu vise aşa palpitantehee hee.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu, in vise lucrurile se intampla asa cum vrei tu dar fara sa iti dai seama.De exemplu eu odata am visat ca eram urmarit de politie si in gand mi-am spus,, trebuie sa explodeze masina de politie'' si asa s-a intamplat.Deci la ce te gandesti, aia visezi.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Silvia
Nu ai vazut
Ai comunicat.

| aaaa12345 a răspuns:

Multumesc, respect