| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai interesante intrebari de pe site? Adica, despre ce sunt acele intrebari care va atrag sa raspundeti?
Am vazut multe intrebari interesante, care chiar ma faceau sa vreau sa raspund, dar am vazut si multe intrebari plictisitoare care nu stiam ce sa raspund, pentru ca intrebarile nu aveau logica.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

In ultima vreme am remarcat putine intrebari interesante. Poate nu am eu timp sau rabdare sa gasesc happy

| Drimmero a răspuns:

De obicei cele legate de sport,, intrebari filosofice, intrebarile din categoria asta care sa aiba un sens anume, dar amuzamentul maxim se da pe Religie.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie personal cel mai mult imi plac intrebarile legate de paranormal, dar rar gasesc asa ceva, imi mai plac intrebaile legate de viata in general si de viata de zi cu zi.

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Care sunt puse intr-o forma corecta, cu detalii corespunzatoare, afrerente si sub o forma directa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele despre ten, par, cosmetica - astea ma fac sa raspund si sa le dau o mai mare atentie. laughing Imi plac si cele care imi "solicita" pozitivitatea mai ales daca si reusesc sa fac omul respectiv sa vada lucrurile intr-o nota mai pozitiva, dar si cele care necesita un raspuns mai personal - imi place sa vorbesc despre mine - uneori laughing

| LexiEla a răspuns:

Imi place sa raspune celor care au nevoie de indrumari in relatiile cu ceilalti, de obicei la categoria "dragoste si sex"

| WeirdFrance a răspuns:

Despre anime, kpop, sau intrebarile despre viata.

Întrebări recente