| Teddy12 a întrebat:

Ce faceti? Voi ce program aveti de-a lungul saptamanii? Ce sporturi practicati? Eu fac volei de 3 ani...si in timpul saptamanii nu prea am timp de calculator sau altele. Sportul si scoala imi ocupa aproape tot timpul dar nu ma plang imi place viata.Totusi nu vreau sa mint mai gasesc eu momente de calculator, filme si altele dar ca idee va ziceam.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Deci eu persoanel, nu fac nimic interesant, si totusi viata mea nu e plictisitoare.Ador sa dansez, si sa cant, dar ma pasioneaza lectura.Cand am timp, citesc, citesc, si...atat.