| Ely3434 a întrebat:

:* Cu solutia de intretinere a lentilelor, cea in care se pun lentilele, se si curata lentilele?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da. Trebuie lasate macar cateva minute in acea solutie, dar de obicei, se lasa peste noapte, iar solutia se schimba zilnic.

| Ely3434 explică (pentru thegatekeeper):

Stiu de solutia in care se lasa... Dar cu solutia aceea se si curata gen http://m.youtube.com/watch?v=MEyjHnVjScw...

| thegatekeeper a răspuns (pentru Ely3434):

Da, se foloseste aceeasi solutie atat pentru pastrare, cat si pentru curatare.