| anonim_4396 a întrebat:

Daca maine ati afla ca mai aveti doar o luna de trait, ce ati face? Cum v-ati petrece ultima luna din viata voastra?

36 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

O stiu, o stiu laughing

| veryhonest a răspuns:

M-as duce sa-mi traiesc ultimele zile in natura, singura.

| RAY a răspuns:

Daca as avea banii multi as calatori in toata lumea sa admir natura si minunile ei si desigur spatiul cu o naveta spatiala asta as face, pe plan sentimental as incerca sa vad daca mai exista asa o persoana ca mine de sex opus

| Sociopat a răspuns:

Droguri si petreceri.

| Cameliapantiru a răspuns:

As petrece-o asa cum imi petrec toate lunile din viata. As merge la serviciu, as lucra cu elevii mei cat de mult as putea, m-as bucura in orele libere de iesiri cu familia si prietenii in natura, la teatru si la film, as citi, as asculta muzica, mi-as ingriji catelusa, as pregati prajiturile preferate ale mele si ale celorlalti din familia mea, as dansa, as rade si m-as bucura de fiecare zi a acelei luni.

| syd2 a răspuns:

M-as duce la lac, si as sta acolo meditand.