| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda 100% si repede vreau sa imi spuneti daca doare extractia unei masele sunt speriata de moarte si nu stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| marktheshark a răspuns:

O sa te doara un pic dupa scoatere in rest nu vei avea probleme

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Doare fara anestezie, dar in principiu iti aplica, asa ca nu vei simti decat intepatura de ac.

| Myssteriusthanlife explică:

Deci eu am facut 4 plombe la masele si nu imi e frica de acul de la anestezie ci de momentul in care scoate maseaua

| kRedhead a răspuns:

Oh, credeam ca sunt singura cu problema asta.

| Matt24 a răspuns:

Vei fi anesteziata deci nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te va anestezia, asa ca nu te doare, stai linistita!
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Nu te doare daca iti face anestezia cum trebuie happy Trebuie sa ai curaj!

| g4mma a răspuns:

Nu doare pentru ca te anesteziaza.

| SarcasmBoy a răspuns:

Ti se face o anestezie locala, nu simti nimic.

| alin1111111111111 a răspuns:

Dar de ce sa scoti maseaua? Se poate trata indiferent de situatie...dar la un medic profesionist!