| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 13 anihappy si am avut un prieten de 19 ani.Bineinteles ca nimeni nu a fost de acord cu el.si dupa 1 luna de zile am observat ca nu mai mai baga in seama si l-am intrebat ce se intampla si el mi-a spus ca nu este nimic si am vazut o postare pe fb cum ca ar fi "intr-o relatie" cu o fata... apoi am vazut ca si-a pus o poza cu ea la avatar si l-am intrebat cine este si mi-a spus ca este "noua lui iubita" si ne-am despartit.sad iar eu mi-am facut alt iubit care chiar ma iubeste si are 14 ani.Eu inca mai tin la fostul dar nu as renunta nici la actualul...HELP ME! fundita :*

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Ai fost o proastă. Poate a doua oară eşti mai atentă. Tipu' ăla nu merită nici măcar o flegmă de la tine, dar nici tu de la el.

| VladimirPutin a răspuns:

Ești foarte proastă!

| GusWaters a răspuns:

Ai avatar cu soarecul ala nenorocit, si ai stat cu unul major, tu avand 13 ani? Prostia ta ma uimeste.Nu ai ce cauta, pana nu faci 16 ani, cu unul care sa fie major ca poate profita de tine, pipito.Si,bineinteles,tu,cum crezi ca e cool sa o arzi cu aia mult mai mari ca tine, ai sa pici in plasa.Stai cu aia de 14-15, maxim 16 ani ca-ti ajung momentan.

| MasterYoda a răspuns:

Subscriu la ce a zis London si adaug: nu doar "foarte", ci EXTREM de proasta!"

| xBadGirl a răspuns:

Nu fi proastă, el îşi bătea joc de tine! Băiatul ăla de 19 ani! Încearcă să-l uiţi! Pt că doar îşi bătea joc, îţi spun eu! Mai bine cu ăsta de 14 îţi zic eu! Fundă?batting eyelashes

| iuly9809 a răspuns:

Esti proasta stai cu ala de 14 si uital pe ala de 19 nu te mai gandi la el cum te-a mintit prima oara te va minti si a doua oara:* funda:*.